חזון:
כושר עבורנו הוא דרך חיים. באמצעות שיטת אימון מיוחדת, אימונים מותאמים אישית וקהילת מתאמנים ומאמנים תומכת אנו מאפשרים לכל אדם למצות ולממש את הפוטנציאל הטמון בו ובה.

אנחנו Onyx
אנחנו onyx, קהילה של מאמנים ומתאמנים, המאפשרת לך לממש את הפוטנציאל הטמון בך בכל יום מחדש. ספורט וכושר הם דרך חיים, ואנחנו פה כדי להצליח ביחד.

ONYX
Onyx היא קהילה ושיטת אימון ייחודית ומותאמת אישית שנבנו כדי לאפשר לכל אחד ואחת להיות גרסא טובה ובריאה יותר של עצמם ולשפר משמעותית את איכות החיים.

אז איך זה עובד?
יש לנו שיטת אימונים מיוחדת המשלבת את מרכיבי הכושר העיקריים החשובים לשמירה על גוף בריא וחזק ולשיפור הדברים החשובים באמת, הבריאות שלנו, ההרגשה שלנו והנראות שלנו.
התכנית מורכבת מאימוני כוח, סיבולת ותנועה (מוביליטי) בדגש על חיזוק הליבה ועבודה בטווחי תנועה מלאים לשמירה על בריאות הגוף למשך שנים.
לכתיבת תכנית האימונים רובי לוקח השראה ממספר עולמות כושר ותנועה שונים (עולם הכושר הפונקציונלי, עולם פיתוח הגוף והכוח הקלאסי, עולם הג׳ימנסטיק והסטריט ועולם האתלטיקה) שיחד הוא יוצר תכנית מאוזנת, מגוונת וחכמה שלוקחת את הגוף והנפש למסע בכל אימון מחדש.

את תכנית האימונים אנחנו מחלקים לאימונים שונים כדי לתת מעטפת אימונים וכושר רחבה לכל מתאמן, השאיפה שלנו היא לתת לכל מתאמן את מכלול ה.. הרחב ביותר לממש את הפוטנציאל שבו בכל יום מחדש. האתגרים שאנחנו צולחים באימונים הם הכלים אותם אנחנו לוקחים להצלחה בכל דבר בחיים.
אנחנו עוזרים למתאמנים להתאים את האימונים בכל שלב בוא הם נמצאים בהתאם לחלומות שלהם, כי החלומות שלכם הם המטרות שלנו.

Call Now Button דילוג לתוכן