התשובה היא כן. אימוני הניסיון למתחילים הינם אימונים בסיסיים המתמקדים בהכרת התנועות, אופי האימון, תרגול היסודות, בניית הבטחון, בחינת הגבולות ותהליך קליטה פשוט וכיפי למשפחת הקרוספיט במידה והחלטתם שאתם רוצים להישאר איתנו. אימוני המתחילים מתקיימים בנפרד מקבוצות המתקדמים וניתן להישאר בהם עד שתחושו ביטחון לעבור שלב.

כאמור, שיטת האימון שלנו הינה שיטת אימון פונקציונלית המשלבת תנועות מחיי היום יום, עם דרגות עומס והתנגדות שונות במטרה להפוך אותנו לטובים יותר, יעילים יותר וחזקים יותר בכל דבר המצריך מאיתנו כוח פיזי ומנטלי. החלק המנטלי מתחבר לקושי האימונים ומשפיע לחיוב על השגת מטרות בחיים. כל תרגיל הניתן במהלך האימון ניתן לביצוע בכמה דרגות קושי (Scale down) ובכך בעצם ניתן לבנות אימון אישי בקבוצה בהתאם לצרכי המתאמן. יותר מנשמח לראות אתכם אצלנו באימון על מנת שתראו כמה נכון מה שנכתב כאן.

זה כבר תלוי בכם. המועדון שלנו מלא במתאמנים נפלאים במגוון רמות – אם תרגישו בבית ותרגישו שאתם רוצים את זה, הדרך מאימוני המתחילים לאימוני המתקדמים קצרה מאוד ומשם כבר השמיים הם הגבול. אנו מאמינים שתוך 30 יום מהרגע שהצטרפתם אלינו – תוכלו כבר לראות תוצאות על עצמכם, הן ברמה הפיזית והאירובית (סיבולת לב – ריאה) והן ברמה החיצונית.

תלוי מה רמת הפציעה ומה ההמלצה של הרופא.
במהלך האימונים אנו מקפידים לשים דגש על התנועה של כל מתאמן ומתאמן, להקפיד להדגיש את חשיבותו של החימום לפני האימון ולדחוף את המתאמנים להתחמם טוב על מנת למנוע ולצמצם כמה שיותר את הסיכוי לפציעות. במידה ואנו יודעים על מתאמן שאינו יכול לעשות תנועה מסויימת מהאימון – המאמנ/ת ידאגו למצוא לו חלופה יעילה תוך כדי האימון.
אנו תמיד אומרים כי "עדיף להתקדם לאט ובטוח מאשר מהר".

יש לנו במועדון מתאמנים מכל הגילאים, כשהצעיר ביותר בין 4 והבוגר ביותר מעל גיל 65!
יותר מנשמח לראותכם משתלבים אצלנו במשפחה, מתחברים לאימון, לעצמכם ולגוף שלכם ונהנים מהדבר המדהים הזה שנקרא ONYX כאן ליד הבית

בכל יום יש לנו אימון יומי, אימון שנכתב על ידי אחד ממאמני המועדון ואותו עושים כל המתאמנים שמגיעים לאימון היומי באותו היום – או בשפת המועדון הW.O.D, בנוסף ישנם אימונים מיוחדים וסדנאות כמעט בכל יום – ולמי שבא להגיע ולהתאמן לבד ניתן להגיע ולעשות אימוני OPEN GYM (אימונים עצמאיים בשטח מוקצה) באופן עצמאי בשעות בהן פתוח המועדון.

ההרשמה לאימונים מתבצעת באמצעות אפליקציה – שבה תוכלו לראות בדיוק מה הלו"ז השבועי, האימון היומי, מי צפוי להתאמן איתכם ואם יש הודעות חשובות או רלוונטיות עבורכם.

המועדון פתוח במוצ"ש לאימונים

Call Now Button דילוג לתוכן